Novoroční běh Svatošské skály se blíží !!!

Blíží se nám konec roku 2014 a tím mimo jiné i 1.závod v roce 2015 – tradiční, již 32. ročník Novoročního běhu do Svatošských skal dne 1.1.2015
Ročník 2015 bude mít několik málo novinek :
- kancelář závodu bude v klubovně nohejbalového klubu SK Liapor Witte v Sokolské ulici v Doubí
- startovné ve výši 50,–
- zpracování výsledků v režii H.Sokola
Zbytek přikládám od J.Linharta ve 2 souborech : propozice + původní dopis. Dobře nastudujte !!!
Novorocni_015_propo-new
Novoroční-dopis

Jedinou připomínkou je z mé strany to, že to nebude pro některé první proběhnutí v roce 2015, jak se uvádí v propozicích, neb někteří se snad na „Novoročák“ postaví již s maratonem v nohách z Hájku :-) Ale první proběhnutí do HOPR Ligy běžců KV kraje 2015 to bude zcela jistě.
Na všechny se na Vás těším na „Svatoškách“….letos snad poběžím bez ortézy, ale pro změnu snad po maratonu….takže vypadat budu asi stejně a pole běžců opět uzavřu :-) prostě stále stejnej vůl….

Přikládám i mail od J.Linharta z KV novin….a moc děkuji za něj, od takového médiového experta si moooc cením….povzbuzení i pro mě,  že web, který zabírá docela dost času má stále smysl :-)

„Ahoj, konečně jsme dali dohromady Novoroční běh, vybouchla nám letos SOS vesnička, už léta s nima byla velice svízelná domluva a teď už nekomunikujou vůbec. Takže máme změny, na které bych rád upozornil veškerou běhající veřejnost, a nedovedu si představit lepší médium, než nejprestižnější běžecký web široko daleko (stačí tolik lichotek, Michale?).
Posílám propozice a napsal jsem i pár řádek k těm novinkám, takže to tam prosím dej tak, aby to trklo do očí. Kdyby byly nějaký dotazy (v komentářích), tak je rád zodpovím
S díky zdraví a na viděnou 1. ledna se těší Jirka L.“

0 reakcí k “Novoroční běh Svatošské skály se blíží !!!”


  • Žádné komentáře

Zanechej komentář