HOPR Liga běžců KV kraje

liga-bezcu1

Liga běžců 2004 xls

Liga běžců 2005 xls

Liga běžců 2006 xls

Liga běžců 2007 xls

Liga běžců 2008 xls

Liga běžců 2009 xls
Liga běžců 2010 xls

Liga běžců 2011 xls

Liga běžců 2012 xls

Liga běžců 2013 xls
Liga běžců 2014 xls

Síň slávy

Pravidla :
1, Bodování :
Liga běžců : 5 kategorií : 25-20-16-13-11-10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 bod z redukovaného pořadí běžců regionu; maraton = 42 bodů ( max. 1 / rok, nejpozději do data posledního závodu v Lize )
Pohár ACES Teamu : absolutní pořadí všech z Ligy běžců ( nejvíce bodů )
Soutěž Družstev : smíšené 3-členné týmy ( aktuálně 3 nejlepší členové dle Poháru ACES )
2, Přestupy :
V případě změny klubu v průběhu roku do 30.6. se předešlé, již získané body do nového týmu i jednotlivci převedou, po tomto datu už rok v Lize dokončí v původním klubu.
V případě přechodu do klubu v regionu a dosud v klubu/městě mimo region, se předělávat výsledkové listiny a body z předešlých závodů přepočítávat nebudou.

HOPR Liga běžců 2014 - konečné pořadí :

Muži do 39 let

poř. jméno oddíl body závody
1. Jakub Coufal Witte Bike Team 494 21
2. Jiří Šilhan Witte Bike Team 287 19
3. Ondřej Motlík SOHV Abertamy 245 20
4. Josef Hubený Sokolov 244 17
5. Jan Sokol AK Sokolov 227 9
6. Tomáš Grosser Karlov. veget. 189 21
7. Pavel Procházka AK Sokolov 153 8
8. Martin Ponc AK Sokolov 151,5 11
9. Jaroslav Nový AK Sokolov 118 7
10. Ondřej Schutze Witte Bike Team 112,5 9
  173-bodovalo      

Muži 40-49 let

poř. jméno oddíl body závody
1. Milan Kožák SC Start K.V. 795 32
2. Kamil Kovář Spokato Sokolov 340 18
3. Jiří Hadrava Slavia K.V. 333 20
4. Slávek Švejdar Triatlet K.V. 326 16
5. Michal Havlíček ACES Team K.V. 279,5 32
6. Martin Tvarůžek Rotava 204 22
7. Rudolf Mokrusch OC Hájek 175 15
8. Bohdan Hofreiter ACES Team K.V. 131 11
9. Petr Ocetník OC Hájek 130 10
10. Jan Prokop Pupkani KV 118 12
  111-bodovalo      

Muži nad 50 let

poř. jméno oddíl body závody
1. Vladimír Dicá Slavoj Bečov 501 30
2. Čeněk Filingr Triatlet K.V. 440 18
3. Michal Landiga LK Abertamy 430 19
4. Jiří Westrmaier SK West Kolová 253 19
5. Jiří Vyšín K.Vary 199 15
6. Manfred Krassa ŠAK Chodov 196 20
7. Pavel Motlík SOHV Abertamy 185 18
8. Jindřich Mikeš Triatlet K.V. 171,5 10
9. Jiří Valjent Chodov 155 7
10. Bohuslav Václavek ŠAK Chodov 153 20
  60-bodovalo      

Ženy do 34 let

poř. jméno oddíl body závody
1. Štěpánka Brožková Triatlet K.V. 291 14
2. Markéta Lubinová LK Slovan K.V. 226 10
3. Evelína Kraftová Triatlet K.V. 181 14
4. Barbora Pribičinová  Triatlet K.V. 165 11
5. Eva Nduwimana K.Vary 140 6
6. Anna Nunvářová Inteplast Sport Team 99 5
7. Miriam Slezáková Běžecká škola 97 5
8. Eva Roudnická AK Sokolov 92 5
9. Gabriela Kalendová Pupkani KV 85 4
10. Barbora Zemová D.Rychnov 77 5
  63-bodovalo      

Ženy nad 35 let

poř. jméno oddíl body závody
1. Romana Lubinová SC Start K.V. 733 31
2. Martina Kabilová ACES Team K.V. 465 30
3. Gabriela Švejdarová Běhny KV 404,5 22
4. Martina Stehlíková SOHV Abertamy 358 17
5. Šárka Prokopová Triatlet K.V. 262,5 22
6. Ivana Sekyrová AK Sokolov 250 10
7. Iveta Vyšínová K.Vary 207 17
8. Jana Šplinarová SC Start K.V. 203,5 24
9. Helena Babelová ŠAK Chodov 161 19
10. Lucie Veselá ACES Team K.V. 89 11
  79-bodovalo      

Pohár ACES Teamu

poř. jméno oddíl body závody
1. Milan Kožák SC Start K.V. 795 32
2. Romana Lubinová SC Start K.V. 733 31
3. Vladimír Dicá Slavoj Bečov 501 30
4. Jakub Coufal Witte Bike Team 494 21
5. Martina Kabilová ACES Team K.V. 465 30
6. Čeněk Filingr Triatlet K.V. 440 18
7. Michal Landiga LK Abertamy 430 19
8. Gabriela Švejdarová Běhny KV 404,5 22
9. Martina Stehlíková SOHV Abertamy 358 17
10. Kamil Kovář Spokato Sokolov 340 18
  486-bodovalo      

Allianz pojišťovna soutěž družstev

poř. oddíl body členové
1. SC Start K.V. A 1731,5 Kožák M., Lubinová R.,  Šplinarová J.
2. Triatlet K.V. A 1057 Filingr, Švejdar, Brožková Š.
3. ACES Team K.V. A 884,5 Kabilová, Havlíček, Procházka M.
4. Witte Bike Team A 791 Coufal, Šilhan, Kalousová
5. SOHV Abertamy 788 Stehlíková, Motlík O., Motlík P.
6. AK Sokolov A 630 Sekyrová, Sokol, Procházka P.
7. Triatlet K.V. B 615 Prokopová Š., Kraftová, Mikeš J.
8. ŠAK Chodov A 510 Krassa, Babelová, Václavek
9. LK Abertamy 470 Landiga, Hejtmánková, Nováček
10. LK Slovan K.V. A 379 Lubinová M., Řehořek, Nováková
  33-bodovalo    



„Proti hluposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá!“ Jan Werich