Termíny závodů

  HOPR Liga běžců 2014 místo délka povrch datum
1 Novoroční běh KV – Doubí 6,4km silnice 01.01.
2 Běh Bezručovým údolím Chomutov 10km silnice 05.01.
3 Vítězný únor Sokolov 9,5km terén 22.02.
4 Královská pětimíle Kr.Poříčí 8km terén 29.03.
5 Běh Bezručovým údolím Chomutov 15km silnice 13.04.
6 Běh na Mědník Klášterec 8km terén 19.04.
7 Velikonoční běh Fr. Lázně 3,8km silnice 20.04.
8 Hodinovka Sokolov 1hod. tartan 27.04.
9 Hornoslavkovský hrdina H.Slavkov 10km terén 01.05.
10 Chodovská tretra Chodov 5km tartan 03.05.
11 Běh Nýřanské stávky Nýřany 10km ter.+sil. 10.05.
12 Merklín-Plešinec Merklín 6,4km terén 17.05.
13 Běh na Jahodník Hájek 6,3km terén 18.05.
14 Půlmaraton K.Vary K.Vary 21,1km silnice 24.05.
15 Sokolovský kros Sokolov 5km terén 05.06.
16 Běh histor. Stříbrem Stříbro 7km silnice 15.06.
17 Perštejn-Klínovec Perštejn 17,8km ter.+sil. 19.07.
18 Dvořákovy okruhy K. Vary 6,8km ter.+sil. 24.08.
19 Krušnohorský běh B.Dar 11/9km terén 06.09.
20 Abertamský kros Abertamy 8/4,1km terén 13.09.
22 Kolem tří rybníků Bečov 6,9km terén 21.09.
21 Běh lyžařů K.Vary 12/6km terén 20.09.
23 Václavský běh Fr. Lázně 3,8km sil.+ter. 21.09.
24 Horský půlmaraton 21,1km terén 27.09.
25 Běchovice- Praha Běchovice 10km silnice 28.09.
26 Fichtelberglauf     terén 04.10.
27 Okolo Panorámy Jáchymov 7,4/3,3km sil.+ter. 05.10.
28 Krušný seběh N.Hamry 15,8km terén 11.10.
29 Běh z Pístova Ch. Planá 7,8 km terén 12.10.
30 Smolnický kopec Chodov 5,2/3,5km terén 12.10.
31 Podél Halštrova 9,7km sil.+ter. 18.10.
32 Běh zámeckým parkem Klášterec 7,6/3,4km terén 19.10.
33 Slavkovský kros H.Slavkov 9,1/4,6km terén 19.10.
34 Blaťák H.Blatná 2,1 km terén 28.10.
35 Přes Vítkův vrch K. Vary 10km ter.+sil. 01.11.
36 Karlovarský kros K. Vary 6,2km terén 22.11.

  Ostatní běhy místo délka povrch datum
1 Okolo Lokte Loket 3km silnice 01.01.
2 Velikonoční desítka Stříbro 10km terén xx.03.
3 Pardubický vinař.půlmaraton Pardubice 21,1km silnice 19.04.
4 Počerady-Louny Počerady 15km silnice 03.05.
5 Nachtlauf Dresden Drážďany 13,6km silnice 15.08.
6 O2 grand prix Praha 10km silnice 06.09.
7 Ústecký půlmaraton Ústí 21,1km silnice 14.09.
8 Kolem domácího vrchu Kraslice 9/4,5/2,1km terén 20.09.
9 Běh kolem Mže Stříbro 9,5km terén xx.10.
10 Půlmaraton Plzeň Plzeň 21,1km silnice 04.10.
11 Nejdecký kros Nejdek 8,5/4,3km terén 11.10.
12 Velká kunratická Praha 3km terén 09.11.
13 Lázeňská osmička Konst. Lázně 8km terén 15.11.
14 Běh 17. listopadu Kadaň 5km silnice 17.11.
15 Chebská běž. zima I Cheb 2,2km silnice 09.11.
16 Chebská běž. zima II Cheb 4,4km silnice 14.12.
17 Mikulášská dvacítka Stříbro 20km silnice 29.11.
18 Vánoční běh Fr. Lázně 5,6km terén 26.12.

  Triatlony a duatlony místo vzdálenosti datum
1 Aquatlon Cheb – KV pohár Cheb 0,4-5 22.03.
2 Terénní DT – KV pohár Chodov 6-12-3 13.04.
3 Krušnohorský duatlon Merklín 4-11-4 26.04.
4 Triatlon Kluč Kluč   14.06.
4 X-Terra – KV pohár Ostrov  0,5-15-5 14.06.
5 MD triatlon Prunéřov 0,3-18-5,1 30.06.
6 Bike triatlon Výrov 0,8-31-9,5 xx.06.
7 Ašský triatlon – KV pohár 0,8-35-8 06.07.
8 Železný dědek – KV pohár M. Lázně 0,6-40-6 26.07.
9 MTB triatlon – KV pohár   09.08.
10 Kokosový triatlon Březín 0,5-27-4,5 02.08.
11 Kiwi triatlon Rolava 0,2-20-7 02.08.
12 Dřevěný člověk – KV pohár Cheb 1,5-25-9 23.08
13 Malý železný muž Šťáhlavice 0,3-40-5 23.08.
14 Tepelský triatlon Teplá 0,35-29-3 xx.08.
15 City triatlon K.Vary 0,75-20-5 17.08.
16 VC Sokolova - KV pohár Sokolov 0,75-20-5 31.08.

  Silníční cyklistika místo vzdálenost datum
1 Chodovská časovka Chodov 17km 04.05.
2 Král Šumavy Klatovy 250/200/150/100km xx.08.
3 Hor. časovka Dubina 8km 28.09.

  MTB místo vzdálenost datum
1 Bahno 2014 K. Vary-Linhart  7,2km 22.03.
2 Bahno 2014 K. Vary-Tři kříže  5,5km 29.03.
3 Bahno 2014 K. Vary-letní kino  5km 05.04.
4 Bahno 2014 Čankov-časovka  6,6km 12.04.
5 Král Šumavy Klatovy 105/70km xx.06.
6 Kokosová desetihodinovka Březín 10hod. xx.06.
7 Chodovský bike Chodov 25km 15.06.

  Běžecké maratony místo vzdálenost datum
2 Prague International Maraton Praha 42,195km 11.05.
3 Kladenský maraton Kladno 42,195km 13.09.
4 Maraton/Půlmaraton Drážďany 42,2/21,1km xx.10.
5 Stromovka Praha 42,195km 18.10.

  Plavání místo vzdálenost datum
1 Dvanáctihodinovka Marktredwitz 12hod. 22.03.

  Lyžování místo vzdálenost datum
1 Okolo ML pramenů M.Lázně 15/30km 19.01.
2 Blatenská desetihodinovka H. Blatná 10hod. 15.02.




Kreatin monohydrát pro vyšší sílu a svaly